Programma / Programme

T r a d i c i o n ā l o   d e j u   s e m i n ā r s
XVII Starptautiskā Danču nometne Skaistkalnē 
PROGRAMMA

 

Ceturtdiena, 20.08 ¤ Thursday

18:00 Ierašanās, reģistrācija ¤ Arrival, registration

19:00 Vakariņas ¤ Dinner

20:00 Iepazīšanās nodarbība ¤ Welcome and opening remarks

21:00 Ballīte ¤ Dance party

 

Piektdiena, 21.08 ¤ Friday

08:00 – 08:45 Rīta cigun / Līga Jelēviča ¤ Qigong

9:00 Brokastis ¤ Breakfast

10:00 – 10:30 Rīta rosme + latviešu tautas dejas pamatsoļi ¤ Morning workout  + Latvian folk dance basics

10:40 – 12:10 Valši / D.Circene ¤ Waltzes

12:20 – 13:50 Improvizācija bezfigūru dejās / Pavel Kovalcenko (LT) ¤ Improvisation in figureless dances

14:00 Pusdienas ¤ Lunch

15:00 – 16:30 Lietuviešu dejas / Inga Četyrkaitė (LT) ¤ Lithuanian dances

16:40 – 18:10 Rotaļspēles (dziesmu spēles), rotaļu (dziedamās rotaļas) un rotaļdeju žanra tipi Zemgalē / Dace Circene ¤ Dancing games from Semigallia

18.20 – 19:00 Gatavošanās sestdienas vakarēšanai ¤ Preparation for the Saturday show

19:00 Vakariņas ¤ Dinner

20:00 – 21:00 Sarunas par deju ¤ Discussion about dance

21:00 Ballīte ¤ Dance party

 

Sestdiena, 22.08 ¤ Saturday

08:00 – 08:45 Rīta cigun / Līga Jelēviča ¤ Qigong

9:00 Brokastis ¤ Breakfast

10:00 – 10:30 Rīta rosme + latviešu tautas dejas pamatsoļi ¤ Morning workout  + Latvian dance basics

10:40 – 12:10 Slāvu dejas / Jevgēnijs ¤ Slavic dances

12:20 – 13:50 Kadriļas (pēc Jurjānu Andreja materiāliem) / D.Circene ¤ Quadrilles

13:50 Nometnes kopējais foto / Group photos

14:00 Pusdienas ¤ Lunch

14:40 – 17:20 Ciemojamies Kurmenē - cepļa atvēršana, sadancošana, ekskursija ¤ Visit to Kurmene - Kiln opening, dancing, excursion.

17:30 – 19:00 Dejas ar dziedāšanu / Dace Prūse ¤ Dances with singing

19:00 Vakariņas ¤ Dinner

19:30 – 21:00 Senās balles dejas no 19.gs./ G. Ezermale ¤ 19th century social dance

21:00 Draudzīga vakarēšana ar priekšnesumiem un kopīgu sadancošanu Skaistkalnes Tautas namā ¤ Get-together at Skaistkalne’s Culture house, talent show

Dižā Balle ¤ Grand ball

Svētdiena, 23.08 ¤ Sunday

09:00 – 09:45 Rīta cigun Līga Jelēviča ¤ Qigong

10:00 Brokastis ¤ Breakfast

11:00 Atkārtošana, nometnes noslēgums ¤ Repeating. Camp conclusion.

12:00 Ekskursija ¤ Excursion

14:00 Pusdienas ¤ Lunch

 
← atpakaļ
Septembris 2020
P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
« Aug Okt »
Danču vakars Āgenskalnā 19:00
Danču vakars Folkklubā ALA Pagrabs 20:00
Danču vakars Folkklubā ALA Pagrabs 20:00